Tak a máme za sebou druhou Salsa párty a další světový PaP rekord v počtu účastníků na PaP akci. Podle rozdaných losovacích lístků na Salsa párty přišlo 43 lidí a to už je pěkný základ na pobavení se. Velkou výhodou opět bylo, že tančení skupina vždy ukázala kousek tance, pak se mezi nás rozměnila a výuka i pro lidi Salsou zcela netknuté tak probíhala velmi efektivně. Já bych tedy potřeboval minimálně dalších 10 hodin, ale přeci jenom, ten základní krok už tam je :-)

V rámci večera byly losovány i volné vstupy do bašty pražské Salsy, do klubu Mánes a také dva poukazy na výuku Salsy nejsympatičtějšímu tanečníkovi a tanečnici. Tím se stala Markéta a Martin P. a oběma velmi gratuluji.

Za mě to byl večer vydařený, opět jsem poznal mnoho PaP nováčků, kteří byli stejně jako PaP senioři, přátelští, sdílní a komunikativní a ačkoli ne pro všechny je Salsa tím, co jim tepe v žilách, šlo hlavně o zábavu a té jsme si podle mě užili.

Jsem zvědav, jak to viděli ostatní z jiného úhlu pohledu, diskuze je vaše :-)

Pro úplnost, oznámení akce je zde, fotogalerie zde.

Zobrazení: 129

Odpovědět

Odpovědi do této diskuse

VYBORNA AKCE!!!!!
Z pohledu netančícího fotografa musím říct že opravdu dobrá akcička. :-)))
Skvělá akce, jen bych prosil, kdybys ty kontaktní otázky mohl poslat písemně? Pamatuji si pouze:
1. Já jsem Pepa.
2. Ten Martin je ale divnej týpek, že?

Přiznávám, že jsem s tím vystačil celý večer, ale příště bych si rád rozšířil repertoár.

Dík!
Ahoj, já zase často použila: "Jsi na PaP akci poporvé? Néééé, a na který jsi už byl?"
Martine, tenhle navod fakt funguje .)
Priste staci rict....jsem kamarad Marca a je to..:-)))
Ahoj, akce to byla moc fajn, i kdyz jsem byla nucena ji predcasne opustit :-( Jen se s dovolenim tedy jeste necitim na PaP seniora :-))
Ber to tak, že PaP seniora a PaP juniora oddělují cca 2, max. 3 měsíce a tak je to ještě dobrý, být takhle mladý senior :-)
» Za mě a za kamarádku Jarmilu moc díky všem, byla to super akcička :o).
Skvěle jsme se pobavily a zároveň i naučily pár kroků ze salsy.
Já obzvlášť děkuji za výhru a možnost účastnit se kurzu Salsy :o), už se těším.«
Dodatečně se omlouvám, že jsem nedorazila, přesto, že jsem potvrdila a zaplatila. A STRAŠNĚ SE TĚŠILA!!!! Služebka skončila prostě později :-( díky dost hnusnému počasí na dálnici :-( tak příště. Prosím, prosím, budou ještě nějaké "taneční"???? Moc se přimlouvám za opáčko

© 2024   Created by Martin (PaP).   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby